PREKINIS ŽENKLAS

Vossen Wheels Inc.

„Vossen Wheels“ yra prabangių ir našių kaltinių ratų ir hibridinių kaltinių ratų gamintojas, kuris naudoja pažangų srauto formavimą, kad pagamintų tvirtesnį ir lengvesnį ratą.

TÜV patvirtintos gamyklos yra Majamyje, Floridoje, kurioje yra moderniausios CNC staklės ir gaminami Engineered Art™, žinomi kaip Vossen Wheels ratlankiai.

PREKINIS ŽENKLAS

American Racing

„American Racing“ istorija prasidėjo 1956 m., kai drago lenktynių novatorius Romeo Palamidesas prisijungė prie jo pastangų su J.O. Ellison ir Tomas Griffithas, kad sukurtų itin tvirtus lenktyninius ratus. Šiandien American Racing yra viena iš Wheel Pro šeimos narių.

PREKINIS ŽENKLAS

Black Rhino

Papuoškite savo automobilį tvirtais, tačiau patraukliais pasirinktiniais Black Rhino ratais. Puikiai atrodantis pritaikytas ratas nuves jūsų atsargas arba lengvai pakeltą visureigį į naujas pageidaujamas plynaukštes

PREKINIS ŽENKLAS

FUEL Off - Road

Vienas iš MHT Luxury Alloys šeimos prekių ženklų „Fuel Off-Road“ siūlo aukščiausios kokybės ratlankius, sukurtus ir pagamintus tiems, kurie nori užkariauti laukinį reljefą ir tyrinėti naujus horizontus.

PREKINIS ŽENKLAS

KMC

KMC ratai yra didelės ratlankių prekės ženklų šeimos dalis, kurią sudaro Wheel Pros. Seseriniai prekių ženklai yra XD Series, American Racing, Motegi Racing ir Moto Metal. Turėdami tą kilmę, galite lažintis, kad šie vientisai liejiniai ratai yra geriausi pramonėje.

PREKINIS ŽENKLAS

Motegi Racing

„Motegi Racing“ priklauso „Wheel Pros“, vienai didžiausių firminių individualių ratų ir padangų, skirtų itin didelio našumo automobiliams.

PREKINIS ŽENKLAS

Niche Wheels

„Niche Road Wheels“ yra aukščiausios klasės prabangių ratlankių, skirtų „Mercedes“, BMW, „Lexus“, „Bentley“, „Land Rover“, „Porsche“, kasdienių ir laisvalaikio automobilinių ratlankių, gamintojas.

PREKINIS ŽENKLAS

Rotiform wheels

Rotiform projektuoja ir pagamina geriausius lietinius ratlankius ir pagal užsakymą kaltinius ratus jūsų automobiliui. Sutelkia dėmesį į stilių, stiprumą ir agresyvią ratų eksplotaciją.

PREKINIS ŽENKLAS

TSW

TSW, kurį įkūrė buvęs Formulės 1 vairuotojas, yra vienas geriausių vardų antrinės rinkos ratlankių pramonėje. Jų pritaikyti ratlankiai parduodami visame pasaulyje, tačiau JAV ir Europoje TSW pritaikyti ratlankiai yra ypač populiarūs.

PREKINIS ŽENKLAS

US MAGS

Sukurti naudojant naujausias technologijas, JAV „Mags“ ratlankiai šiais laikais pakelia amerikietiškas transporto priemones į kitą efektyvumo lygį. Galimi nuo 15 iki 20 colių dydžių, šie pasirinktiniai ratlankiai suteikia išskirtinio prisilietimo prie efektyvių transporto priemonių.

PREKINIS ŽENKLAS

XD Wheels

XD serijos individualūs ratlankiai, sukurti taip, kad lengvai įveiktų blogiausius kelius ir atlaikytų drąsiausią bekelę.

Rinkitės sau patinkančius ratlankius